Wzory sprawozdań z wykonania programu "Radosna szkoła"

Wzory sprawozdań z wykonania programu

Na stronie internetowej www.radosnaszkola.men.gov.pl zamieszczono wzory sprawozdań z wykorzystania wsparcia finansowego w roku 2009 na zakup pomocy dydaktycznych w ramach programu "Radosna szkoła".

Są to:

Wzór sprawozdania dyrektora szkoły i organu prowadzącego to propozycja MEN, natomiast wzór sprawozdania wojewody do MEN jest formularzem obowiązującym.

Przypominamy, że termin składania sprawozdania organów prowadzących szkoły do wojewodów został przesunięty z 15 grudnia 2009 r. na 15 stycznia 2010 r. Natomiast terminem złożenia sprawozdania przez wojewodów do ministra właściwego do spraw oświaty jest 31 stycznia 2010 r. Zmiana ta będzie obowiązywać każdego roku do końca realizacji programu, czyli w latach 2010–2015. Pisaliśmy o tym w artykule: Dłuższy termin wydatkowania środków w programie "Radosna szkoła".

Źródło: MEN